O NAS

Firma FENIKS powstała w 2005 roku rozpoczynając handel materiałami budowlanymi w Ostrowie Wielkopolskim.
Od początku swojego istnienia nasza firma ulega nieustannemu i dynamicznemu rozwojowi specjalizując się w sprzedaży zewnętrznych materiałów budowlanych renomowanych producentów krajowych jak i zagranicznych. Nasza oferta pozwala naszym klientom na zbudowanie swojego wymarzonego domu szybko i tanio. Natomiast nasi pracownicy pomogą dokonać jak najkorzystniejszych zakupów.

Aby móc bardziej elastycznie odpowiadać na potrzeby naszych klientów otworzyliśmy mieszalnię farb i tynków zewnętrznych. Zapewnia to Państwu wiele korzyści:

Rosnące zainteresowanie usługami naszej firmy stanowi siłę napędową naszego dynamicznego rozwoju.

Możemy zaoferować Państwu zarówno usługi, jak i materiały budowlane najwyższej jakości poświadczone stosowną gwarancją.

Dlaczego FENIKS?

Mamy wszystko i wiele potrafimy!

Nieustannie rozszerzamy ofertę, by sprostać Twoim wymaganiom.
Zapewniamy dostęp do najlepszych produktów i najnowszych technologii w zakresie budownictwa.

AKTUALNOŚCI

OFERTA

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment materiałów budowlanych umożliwiających prowadzenie inwestycji począwszy od fundamentów, a skończywszy na pracach wykończeniowych. Realizujemy kompleksową obsługę inwestycyjną wraz z wykonawstwem.

Oferujemy:

Dachy i rynny
Podsufitki
Okna dachowe
Solary
Materiały ścienne
Stropy i nadproża
Systemy dociepleń
Systemy kominowe
Cegły i płytki elewacyjne
Kamień dekoracyjny
Schody i parapety
Sucha zabudowa
Chemia budowlana
Kostka brukowa
Bramy, ogrodzenia i drzwi
Hydroizolacje
Systemy mocowań
Narzędzia

REALIZACJE

KONTAKT

FORMULARZ KONTAKTOWY

    logo-big

    Centrum Budowlane FENIKS

    ul. Wysocka 52
    63-400 Ostrów Wielkopolski

    +48 500 240 011

    +48 (62) 736 30 30 – 34
    +48 (62) 736 30 40

    biuro@feniks-ostrow.pl
      fb.com/Centrum-Budowlane-Feniks

    Godziny otwarcia:

    Poniedziałek-Piątek: 7-17
    Sobota: 7-13

     

    Właściciel
    Leszek Szulc

    62 /736 30 44
    l.szulc@feniks-ostrow.pl

    Dyrektor Finansowy
    Paulina Skoniecka

    62 / 736 30 39
    p.skoniecka@feniks-ostrow.pl

    Kierownik ds Zakupów i Sprzedaży
    Rafał Kowalewski

    506 027 819
    62 / 736 30 45
    r.kowalewski@feniks-ostrow.pl

    Specjalista ds Sprzedaży Pokryć Dachowych
    Piotr Baumann

    537 460 760
    62 / 736 30 34
    p.baumann@feniks-ostrow.pl

    Sprzedaż

    Kierownik ds sprzedaży

    Paweł Latajka

    512 000 015
    p.latajka@feniks-ostrow.pl

    Krzysztof Romański

    507 093 079
    k.romanski@feniks-ostrow.pl

    Damian Królak

    500 240 011
    d.krolak@feniks-ostrow.pl

    Szymon Pawlak

    793 971 900
    sz.pawlak@feniks-ostrow.pl

    Przedstawiciele handlowi

    Mateusz Matyba

    530 919 530
    m.matyba@feniks-ostrow.pl

    Bogumił Szulc

    690 900 915
    b.szulc@feniks-ostrow.pl

    Paweł Stachowczyk

    690 985 585
    p.stachowczyk@feniks-ostrow.pl

    Dział księgowości i windykacji

    Wioletta Wojciechowska

    507 141 769
    62 / 736 30 37
    w.wojciechowska@feniks-ostrow.pl

    Izabela Hajnus

    507 141 769
    62 / 736 30 38
    i.hajnus@feniks-ostrow.pl

    Kierownik magazynu

    Sebastian Śmigiel

    691 933 301

    Krzysztof Karolak

    Piotr Jen

    Tomasz Owczarek

    Daniel Pietrzak

    Jarosław Wybierała

    Damian Grabowski

    Szymon Nowaczyk

    Mariusz Idzior

    Jarosław Jendrzejak