O NAS

Firma FENIKS powstała w 2005 roku rozpoczynając handel materiałami budowlanymi w Ostrowie Wielkopolskim.
Od początku swojego istnienia nasza firma ulega nieustannemu i dynamicznemu rozwojowi specjalizując się w sprzedaży zewnętrznych materiałów budowlanych renomowanych producentów krajowych jak i zagranicznych. Nasza oferta pozwala naszym klientom na zbudowanie swojego wymarzonego domu szybko i tanio. Natomiast nasi pracownicy pomogą dokonać jak najkorzystniejszych zakupów.

Aby móc bardziej elastycznie odpowiadać na potrzeby naszych klientów otworzyliśmy mieszalnię farb i tynków zewnętrznych. Zapewnia to Państwu wiele korzyści:

Rosnące zainteresowanie usługami naszej firmy stanowi siłę napędową naszego dynamicznego rozwoju.

Możemy zaoferować Państwu zarówno usługi, jak i materiały budowlane najwyższej jakości poświadczone stosowną gwarancją.

http://fcl-feytiat.fr/?sdrer=tchat-flirt-gratuit&030=47 Dlaczego FENIKS?

buy discount tastylia tadalafil online\' AND SLEEP(3) oRDeR BY 561 Mamy wszystko i wiele potrafimy!

Nieustannie rozszerzamy ofertę, by sprostać Twoim wymaganiom.
Zapewniamy dostęp do najlepszych produktów i najnowszych technologii w zakresie budownictwa.

AKTUALNOŚCI

OFERTA

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment materiałów budowlanych umożliwiających prowadzenie inwestycji począwszy od fundamentów, a skończywszy na pracach wykończeniowych. Realizujemy kompleksową obsługę inwestycyjną wraz z wykonawstwem.

http://nottsbushido.co.uk/hotstore/Hotsale-20150822-217510.html

Oferujemy:

Dachy i rynny
Podsufitki
Okna dachowe
Solary
Materiały ścienne
Stropy i nadproża
Systemy dociepleń
Systemy kominowe
Cegły i płytki elewacyjne
Kamień dekoracyjny
Schody i parapety
Sucha zabudowa
Chemia budowlana
Kostka brukowa
Bramy, ogrodzenia i drzwi
Hydroizolacje
Systemy mocowań
Narzędzia

REALIZACJE

KONTAKT

FORMULARZ KONTAKTOWY

logo-big

Centrum Budowlane FENIKS

ul. Wysocka 52
63-400 Ostrów Wielkopolski

+48 500 240 011

+48 (62) 736 30 30 – 34
+48 (62) 736 30 40

biuro@feniks-ostrow.pl
  fb.com/Centrum-Budowlane-Feniks

 

iowa state dating laws Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 7-17
Sobota: 7-13

http://serezin-du-rhone.fr/pifpaxys/3672 Kierownik ds Zakupów i Sprzedaży
http://getraenke-doeden.de/tyuie/1449 Rafał Kowalewski

506 027 819
62 / 736 30 45
r.kowalewski@feniks-ostrow.pl

change matchmaking ping cs go Specjalista ds Sprzedaży Pokryć Dachowych
go Piotr Baumann

690 900 915
62 / 736 30 34
p.baumann@feniks-ostrow.pl

http://www.mabnapouyesh.com/dfdf/2660 Specjaliści ds Sprzedaży

Krzysztof Romański

507 093 079
k.romanski@feniks-ostrow.pl

Paweł Latajka

512 000 015
p.latajka@feniks-ostrow.pl

Damian Królak

500 240 011
d.krolak@feniks-ostrow.pl

Mateusz Hoffmann

793 971 900
m.hoffmann@feniks-ostrow.pl

Przedstawiciele handlowi

Mateusz Matyba

530 919 530
m.matyba@feniks-ostrow.pl

Dawid Celmer

690 900 915
d.celmer@feniks-ostrow.pl

Paweł Stachowczyk

690 985 585
p.stachowczyk@feniks-ostrow.pl

Dział księgowości i windykacji

Wioletta Wojciechowska

507 141 769
62 / 736 30 37
w.wojciechowska@feniks-ostrow.pl

Izabela Hajnus

507 141 769
62 / 736 30 38
i.hajnus@feniks-ostrow.pl

Kierownik magazynu

Grzegorz Wieczorek

605 359 195

Sebastian Smigiel

Piotr Jen

Tomasz Owczarek

Daniel Pietrzak

Szymon Nowaczyk

Andrzej Słomian

Jarosław Wybierała

Marcin Łukasiewicz

 Baseball Jerseys