Transport krajowy oraz europejski jest uzupełnieniem naszej kompletnej oferty. W ramach transportu krajowego i europejskiego realizujemy przesyłki całopojazdowe oraz częściowe (tzw. doładunek). Zapewniamy w transporcie:

· dostawę door to door,
· niższe koszty transportu odbywającego się bez przeładunku,
· optymalny czas tranzytu i elastyczne terminy dostaw,
· ładunek zawsze ubezpieczony w ramach OC przewoźnika,
· dostępność wszystkich samochodów: od 1t do 24t.

Chcesz skorzystać z naszych usług transportu – zobacz co nas wyróżnia?

Optymalna obsługa i wielotorowe działanie. Zajmujemy się wszystkimi formami przewozu ładunków, zarówno całopojazdowego jak i częściowego. Dobrze znamy potrzeby naszych klientów i możemy dopasować się do kalendarza transportu poszczególnych jednostek.

Samodzielnie dobieramy odpowiedni, bezpieczny i zgodny z przepisami ruchu drogowego środek transportu, posiadamy dostęp do wszystkich samochodów od 1T – 24T. Nasi pracownicy to certyfikowani specjaliści: możesz liczyć na ich kompleksowe doradztwo.

Nasze zalety: szybkość, sprawność i terminowość dostaw transportu krajowego jak i europejskiego.

Rzetelne obliczenie szacunkowego czasu na przejazd z towarem od punktu A do punktu B to podstawa dobrze działającej firmy transportowej. Wszelkie opóźnienia generują koszty, niezadowolenie klientów i wpływają negatywnie na kolejne zamówienia.

Wiemy, jak ważne z punktu widzenia firmy, jest generowanie zarobków i eliminowanie strat, dlatego zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, na wszystkich etapach transportu krajowego i europejskiego.

Kontakt

Maciej Mocek

Kierownik transportu

503 002 658
m.mocek@feniks-ostrow.pl

Ewelina Stelmaszyk

Kierownik spedycji

536 960 260
e.stelmaszyk@feniks-ostrow.pl